Studio tatuażu Katowice – Czarne Złoto Tattoo 🔥

crystvlmind ART

DOTWORK

Olivia łączy dotwork z cieniami, dąży do neotradycyjnego wyrazistego stylu, jednak delikatne wzory również potrafi wykonać.

Oliwia ukończyła Zespół Szkół Plastycznych w Dąbrowie Górniczej na specjalizacji witraż. Tatuażem zaczęła się interesować już w plastyku i wtedy wizja bycia tatuatorem zaczęła kiełkować. W szkole lubiła rysować realistyczne portrety, co przełożyło się na zamiłowanie do szczegółowych detali widocznych w jej teraźniejszych pracach i ilustracjach. W tematach, które wykonuje najczęściej spotkacie m. in. motywy kobiet w towarzystwie natury, wszelaką roślinność, owady, zwierzęta i organiczne ornamenty, które cechują styl neotradycyjny nawiązujący do nurtu w sztuce „art noveau”. 

Jej inspiracją są inni doświadczeni artyści powiązani ze stylem neotradycyjnym np. Lars Uwe, Daniels Bauti, Rodrigo Kalaka, Youngblood Custom, Chris Green, Pari Corbitt, Lauren Melina. Przeważnie pracuje z czarnym tuszem i cieniami, ale z chęcią wykona też kolorowe tatuaże, które będą dopełnieniem jej stylu. Oprócz tatuażu interesuje się ogólnie pojętą sztuką i chętnie wykonuje różne kreatywne zajęcia jak projektowanie grafik na ubrania, tworzenie filmików, plecenie makram, szycie, malowanie. Lubi także spędzać aktywnie czas np podróżując w różne miejsca, chodzić po górach i uczęszczać na zajęcia z jogi.

Galeria