Studio tatuażu Katowice – Czarne Złoto Tattoo 🔥

Madzia

AKWARELA

Ania specjalizuje się w tatuażu neotradycyjnym i realistycznym. Artystka wielokrotnie nagradzana na licznych konwencjach tatuażu. Opowiedz jej o swoim pomyśle, a Ania zrobi z niego Twój najlepszy tatuaż!

Deep Red Tattoo jedna z dwóch założycieli studia Czarne Złoto Tattoo. Ania tatuuje od 2013r. Artystka nagradzana na licznych konwencjach tatuażu. Jest fanatyczką nowych technologii jeżeli chodzi o tatuaż. Miała już prawie każdą maszynkę w rękach. Aktualnie pracuje na inkjecta i dan kubin.  

W pracach u Ani można zauważyć dużo roślinności, twarzy i zwierząt. Inspiruje się hiszpańskim neotradem oraz światem dookoła, naturą. Dopasuje się do każdego klienta i każdy klient załapie z nią wspólny język. 

W życiu prywatnym Ania kocha podróżować, jeździć na rowerze i deskorolce a w zimie zamienia je na snowboard. Uwielbia dobrą whiskey oraz dobre jedzenie. Trzeba tutaj dodać, że wyśmienicie gotuje. Czasem nawet przynosi swoje kuchenne rewolucje do studia i dzieli się z pozostałymi. Posiadaczka szczęśliwych dwóch kotów, psa i żółwia.

Jak wpadasz do studia na tatuaż do Ani to już zostajesz z nami jako przyjaciel 😃 

Galeria