Studio tatuażu Katowice – Czarne Złoto Tattoo 🔥

Czarne Słońce

BLACKWORK

Stylistyka, w której pracuje Aga to blackwork, dotwork linework i peppershading, ale czasem odrobina koloru wkrada się w jej mroczne prace.

Aga tworzy kuriozalnie mroczne projekty w dużych kontrastach, ale znajdą się także akcenty koloru w jej pracach. Możesz wybierać w doskonałych projektach stworzonych przez nią, które wspaniale prezentują się na skórze, ale również opowiedzieć o tym, co siedzi Ci w głowie, a Aga stworzy arcydzieło, które później przeniesie na Twoją skórę w sposób godny mistrza. Na pewno się nie zawiedziesz. 

Agnieżga inspiracje czerpie z pinteresta, ale też z opowieści, legend, Biblii Szatana oraz życia. Projekty Agi to odzwierciedlenie jej pokręconych myśli, tego co skrywa jej prawa półkula mózgu. Jeżeli lubisz klimat metafizyki, mroku i pięknej gry światła i cienia to pisz, albo cry later. 

W wolnym czasie ta przepiękna kobieta trenuje ze swoim psem, tworzy rękodzieła, jakimi są np. customowe ramy na obrazy, naczynka z glinki czy linoryty. Jest to osoba miła, ciepła, z którą zawsze można porozmawiać czy dać stówę napiwku. 

Aga też sporo podróżuje tak na wywczas jak i na GUEST SPOTY do zakładów tatuażu w Polsce i za granicą. Osoba wszechstronna, utalentowana, oczytana. Nie zawiedziesz się wizytacją u niej, ino pamiętaj o stówie. Elo!

Galeria